(Live) toernooien, van actueel tot ouder

We maken op deze pagina gebruik van de mogelijkheden die Chessdom.com ons tot 2019 heeft geboden.

Echter ... Chessdom kon niet opboksen tegen de moordende concurrentie. Chess24, Chessbomb, DGT en lokale ontwikkelaars laten voor ieder mogelijk toernooi steeds fraaiere live-pagina's zien.

Inmiddels kunnen we stellen dat de functie voor live-toernooien van Chessdom uut de tied gaon is.

Wat nu? Probeer Chessbomb !. Helaas is dit zonder zoeken in het verre verleden. En zo'n 30% van het scherm is ingeruimd voor dat walgelijk stompzinnige, nietszeggende gezeik, 'Chat' genaamd.

Wat hebben we nog wel van Chessdom? Hieronder is een lijst met vanaf het begin in 2013 tot aan eind 2018 beschikbare toernooi-id's. Voer het gewenste toernooi-id in. De toernooiviewer van Chessdom opent op een apart tabblad.



1932 Tata Steel 2019
1931 UTD Fall Fide open 2018
1930 Tata Steel India
1929 Carlsen - Caruana 2018
1928 World Women Chess 2018
1927 World Youth Girls 2018
1926 World Youth Chess 2018 U14
1925 World Youth Chess 2018 U16
1924 World Youth Chess 2018 U18
1923 European Club Cup 2018 women
1922 European Club Cup 2018
1921 Chess Olympiad (women)
1920 Chess Olympiad 2018
1919 San Miguel Open
1918 Rashid Nezhmetdinov Cup 2018
1917 Satka Autumn
1916 5th Anogia GM Norm "Fischer Memorial"
1915 5th Anogia GM Norm "Capablanca Memorial"
1914 3rd Anogia "Capablanca Memorial" IM-norm
1913 Chess House GM Tournament
1912 Croatian League 1A
1911 Santiago Masters
1910 World Girls Junior Championship 2018
1909 World Junior Championship 2018
1908 24th Heraklion IT Open
1907 Portuguese Championship 2018
1906 Monastir Open 2018
1905 3rd Paytakht cup
1904 English Women's Championship 2018
1903 Pia Cramling's tournament
1902 15th Kalamaria Open
1901 Marmaris Karya IM
1900 Porto San Giorgio Open 2018
1899 2nd Aftab Cup Open
1898 "Apokoronas" International Open 2018
1897 russian-womens-superfinal-2018
1896 Russian Championship Superfinal
1895 Francophone Chess Championship 2018
1894 Conca della Presolana Open 2018
1893 Spanish Championship 2018
1892 U14 - European Youth Championship
1891 U18 - European Youth Championship
1890 54th Rubinstein Memorial 2018
1889 Open Sants 2018
1888 15th International Chess Festival Avicenna Open”
1887 Hermes International "Trikala Korinthia" 2018
1886 French Championship 2018
1885 Korchnoi Memorial 2018
1884 Gibraltar Junior International 2018
1883 Sinquefield Cup 2018
1882 7th Anogia International "Idaion Andron"
1881 7th Annual Washington International
1880 La Palma Island Open
1879 Olomouc Chess Summer - Open
1878 AICF Women Grandmaster
1877 Topalov vs. Ding Liren
1876 16th Spilimbergo Open
1875 Saint Louis Rapid & Blitz Grand Chess Tour 2018
1874 4th International "E.Krommydakis"
1873 17th Iranian Men Festival Championship 1397
1872 VI Torneo Internacional Ciudad de Pontevedra
1871 25th Abu Dhabi Masters
1870 Mislata Open 2018
1869 U20 - Open Dutch Youth Championship
1868 Riga Technical University Open 2018
1867 Dresden Fide Open
1866 Irish Championship 2018
1865 European Senior Championships 2018
1864 27th Kavala International Open
1863 11th Arad International Chess Festival 2018
1862 22nd HZ Open
1861 Cellavision Chess Cup 2018
1860 German Championship 2018
1859 Copel Telecom Open
1858 Irena Warakomska Memorial 2018
1857 Eurasia Open Cup
1856 famalicao-open-2018
1855 Montreal Summer Chess Classic 2018
1854 Sabbiadoro Masters
1853 105th British Chess Championships Major Open
1852 105th British Chess Championship
1851 Asian Nations Cup 2018
1850 9th Hainan Danzhou
1849 RGCC Open 2018
1848 Sueca Open 2018
1847 Condigne Dutch Open 2018
1846 Panamerican Youth Championships 2018
1845 U16 Spanish Championship
1844 Sitges Open 2018
1843 polish-2nd-youth-league-2018
1842 Xtracon Open 2018
1841 Yaroslav the Wise Open
1840 Biel ACCENTUS Grandmaster Tournament 2018
1839 Biel Chess Festival 2018
1838 Andorra Open 2018
1837 11th Paleochora Open
1836 Argentinian Championship 2018
1835 Heart of Finland Open 2018
1834 4th Xativa Open
1833 St. Marti Open 2018
1832 Leiden Chess Tournament 2018
1831 Orbis - IM
1830 Orbis - GM
1829 Czech Open 2018
1828 13th Poti Open
1827 Dortmund Chess 2018
1826 U.S. Girls Junior Championship 2018
1825 U.S. Junior Championship 2018
1824 10th Vellmar Chess Days
1823 European Youth Team Championships
1822 Polugaevsky Memorial 2018
1821 Swiss-championship-2018
1820 Iraqi Women's Championship
1819 Baltic Zonal - Liepaja
1818 Warsaw Najdorf Festival
1817 Slovakian Championship - GM
1816 Slovakian Championship - Open
1815 Scottish Championship
1814 Norwegian Championship
1813 Norwegian Championship Elite
1812 Paracin 2018
1811 Lüneburg Open 2018
1810 Faroes Open 2018
1809 8th Amsterdam Science Park
1808 15th South Wales
1807 Lüneburg - IM
1806 Lüneburg - GM
1805 38th Benasque Open
1804 U16 Greek Youth Championship
1803 Mukachevo Summer
1802 U10 Spanish Championship
1801 Gideon Japhet Open
1800 Gideon Japhet Cup
1799 26th Klatovy Cup
1798 5th Purtichju Open
1797 Girls U7-U17 European School Championships
1796 swedish-championship-2018-masters
1795 swedish-championship-2018-masters-elite
1794 Swedish championship
1793 Panevezys Open 2018
1792 U7-U17 European School Championships
1791 Iraqi Championship 2018
1790 Malaysian Championship 2018
1789 Commonwealth Championship
1788 Commonwealth Youth Chess Championships 2018
1787 Dutch Women's Championship 2018
1786 Dutch Championship 2018
1785 Gold Coast Open 2018
1784 World Chess Legends
1783 Women's Russian Higher League
1782 Russian Higher League
1781 Montcada Open 2018
1780 Cesme Open 2018
1779 Minsk Amateur
1778 Marmaris Karya IM
1777 Paris Pro-Biz Cup
1776 Dunajska Streda GM
1775 Pula Open 2018
1774 FISCA U14
1773 FISCA Open
1772 XXVII Open Internacional de Gros
1771 closed-gm-ceske-budejovice-2018
1770 HSG Open 2018
1769 Czech Women's Championship 2018
1768 11th Karen Asrian Memorial
1767 Chinese Team Championship
1766 Paris Grand Chess Tour 2018
1765 2nd Hersonissos International Open
1764 12th Chess Festival “SILVER LAKE 2018“
1763 1st International Pelion Open
1762 4th ad Gredine Open
1761 European Amateur Chess Championship 2018
1760 Your Next Move Blitz
1759 SBI LIFE Open FIDE Rating Chess Tournament
1758 The Baltic Zonal -Palanga Stage
1757 36th Balaton - GM
1756 36th Balaton Open
1755 22nd Voronezh chess festival Alekhine Memorial Fide Open
1754 AICF International WGM Round Robin Chess tournament
1753 Voronezh Master open
1752 Finnish Women's Championship 2018
1751 Finnish Championship 2018
1750 Forni Di Sopra 2018
1749 Your Next Move Grand Chess Tour Leuven
1748 Teplice Open 2018
1747 Polish Ekstraliga
1746 22nd International Chess Festival “Lviv Tradition 2018”
1745 QCD-Prof Lim Kok Ann - GM tournament
1744 Chinese Women's Rapid Championship
1743 Chinese Rapid Championship
1742 Schaakweek Apeldoorn GM tournament
1741 Mumbai Mayor's Cup 2018
1740 Capo d'Orso
1739 American Continental Championship 2018
1738 45th Utrecht Open
1737 Icelandic Open 2018
1736 Mitropa Cup 2018
1735 Altibox Norway Chess Blitz 2018
1734 1
1733 China vs. Russia
1732 37th Zalakaros Open
1731 Karpov Poikovsky Tournament
1730 Top 12 French Teams
1729 Longtou Cup Open
1728 Croatian Women's Championship 2018
1727 Czech Olympiad Team Qualification
1726 Norway Chess 2018
1725 Mongolian Women's Championship
1724 Mongolian Championship
1723 BPB Limburg Open
1722 Croatian Team Cup
1721 May Lviv Tradition
1720 Romanian Women's Championship 2018
1719 Romanian Championship 2018
1718 Baltic Zonal - Tallinn Stage
1717 3rd Kolkata Open
1716 Brazil Open - Three Borders
1715 7th Llucmajor Open
1714 Groningen Weekender
1713 Norwegian Team Championship
1712 Summer Chess Classic - Group B
1711 Summer Chess Classic - Group A
1710 Tournament of the Champions
1709 Polish Women's Championship
1708 Polish Championship 2018
1707 Katowice Spring IM norm
1706 Open 2018 La Habana
1705 Dutch Team Cup 2018
1704 Dutch Team Cup 2018
1703 TePe Sigeman Chess Tournament
1702 Bosna 2018
1701 Bamberg Open
1700 53rd Capablanca Memorial
1699 Argentinian Women's Championship 2018
1698 Women's World Championship Match 2018
1697 Latvian Championship final-2018
1696 Nakhchivan Open 2018
1695 Women's Russian Teams 2018
1694 Premier League Russian Teams
1693 The U14 Polish Youth Championship
1692 Dutch Youth
1691 Czech Championship 2018
1690 Stockholm Chess Challenge
1689 Estonian Championship 2018
1688 Russian Junior Championship
1687 Kazakhstan Championship
1686 Budapest Spring Open
1685 Chinese Women's Championship 2018
1684 Chinese Championship 2018
1683 Croatian Championship 2018
1682 U.S. Women's Championship 2018
1681 Uruguayan Championship 2018
1680 18th Bangkok Chess Club Open 2018
1679 U.S. Chess Championship 2018
1678 Shamkir Chess 2018
1677 4th Heraklion GM Norm "Fischer Memorial"
1676 23rd Heraklion IT Open
1675 Dutch team championship
1674 11th Triandria Open 2018
1673 Bridge Resort Amateur Open
1672 Polar Capital Open 2018
1671 O2C Doeberl Cup 2018
1670 Grenke Chess Open 2018
1669 La Roda 2018
1668 11th Pedro Lezcano Montalvo Memorial
1667 2nd Sharjah Masters 2018
1666 March Lviv Tradition
1665 European Women's Championship 2018
1664 20th Dubai Open 2018
1663 41 Open San Sebastian 2018
1662 Serbian Women's Championship 2018
1661 Open Iraqi Championship 2018
1660 19th European Individual Championship
1659 Boardwalk Pearson - IM Norm
1658 Iranian championship 2018
1657 Serbian Championship 2018
1656 Turkish Women's Championship
1655 82nd Bulgarian Individual Chess Championship
1654 50th-ladies-gm-2018
1653 11th Tal Memorial
1652 Karpos Open 2018
1651 2018 Spring Chess Classic
1650 Brazil Open - Pocos de Caldas 2018
1649 33rd GAMMA Reykjavik Open 2018
1648 Accentus Young Masters 2018
1647 Chilean Championship 2018
1646 Paraguayan Women's Championship 2018
1645 CXC Brazil Open 2018
1644 Bunratty Master's 2018
1643 Kragerø Resort Chess 2018
1642 10th Batavia Chess Tournament
1641 Azerbaijan Women's Championship 2018
1640 78th Noteboom Tournament
1639 Brazilian Women's Championship 2018
1638 32 open Cannes 2018
1637 Graz Open 2018
1636 Vardaris 2018
1635 Georgia Chess Championship (women) 2018
1634 Northumbria Chess Masters
1633 Chess House GM Tournament
1632 2018 Candidates Tournament
1631 SAINT LOUIS NORM CONGRESS
1630 Chilean Women's Championship 2018
1629 16th Khazar Cup 2018
1628 18th Mediterranean flower
1627 4th International Open Chess Tournament Vardaris 2018
1626 Brazilian Championship 2018
1625 2nd Marcel Duchamp Cup
1624 KNSB 3 feb 2018
1623 8 HDBANK CUP 2018
1622 26th International Fajr Cup 2018
1621 Grenke Chess 2018
1620 1st Vajda Arpad Memorial 2018
1619 Women's Moscow Open 2018
1618 Aeroflot Open 2018
1617 Portugal chess open 2018
1616 Moscow open 2018
1615 Gibraltar chess festival 2018
1614 4th Floripa Open 2018
1613 Belarus Women's Championship 2018
1612 10th Chennai Open 2018
1611 Belarus Championship 2018 live
1610 Georgian Chess 2018
1609 Prague Chess Open 2018
1608 78th Armenian Championship 2018 live
1607 73rd Armenian Women's Championship 2018 live
1606 Dvorkovich Memorial 2018
1605 Tata Steel Challengers
1604 Tata Steel 2018
1603 16th Delhi chess open 2018
1602 MTS Logistics GM Tournament 2018
1601 greek-youth-champs-o18-2018
1600 greek-youth-champs-g18-2018
1599 40th Women's Greek Championship 2018
1598 Sevilla 2018
1597 Roquetas de Mar 2018
1596 Vandoeuvre 2018
1595 Hastings
1594 2017 PanAm InterCollegiate Chess
1593 World Rapid Women 2017
1592 World Rapid 2017
1591 Basel
1590 40th International Chess Tournament "White Tower"
1589 Groningen Chess Festival
1588 Rilton Cup 2017
1587 Greek Championship 2017
1586 Russian Superfinal Women 2017
1585 Russian Superfinals 2017
1584 London Chess Classic 2017
1583 Pro blitz cup
1582 2017 UTD Fall Fide Open
1581 Magnus Carlsen - Ding Liren match
1580 Saint Louis Champions Showdown 2017
1579 ETCC 2017 (women)
1578 ETCC 2017
1577 Schach Bundesliga 2017 2018
1576 Hoogeveen Open 2017
1575 Hoogeveeen Matches
1574 Guernsey International Chess 2017
1573 European Club Cup Women 2017
1572 European Club Cup 2017
1571 Isle of Man 2017
1570 Dutch Competition
1569 EYCC2017
1568 World Chess Cup 2017
1567 Korchnoi Memorial 2017
1566 EYTCC 2017 (girls)
1565 EYTCC 2017
1564 Brugse Meesters 2017
1563 St Louis rapid with Kasparov
1562 Ding Liren vs Giri
1561 Vlissingen Open 2017
1560 2017 Sinquefield Cup
1559 International Women Chess 2017
1558 British Chess Championship 2017
1557 Dutch Open Championship 2017
1556 Dortmund Chess 2017
1555 Faraoe Chess 2017
1554 Leiden Chess 2017
1553 Danzhou Super GM 2017
1551 Amsterdam Science Park 2017
1550 Schaakliga Antwerpen
1549 Nova Chess 2017
1548 Leuven Grand Chess Tour 2017
1547 Deloitte National Championship 2017 (Women)
1546 Deloitte National Championship Chess 2017
1545 HSG Open 2017
1544 Paris Grand Chess Tour
1543 WTCC 2017 (women)
1542 WTCC 2017 (open)
1541 Ivanchuk - Navara 2017
1540 Forni di Sopra 2017
1539 Voronezh Open
1538 Voronezh Masters
1537 American Continental 2017
1536 European Amateur Championship
1535 Utrecht Championship
1534 Norway Chess 2017
1533 Limburg Open 2017
1532 European Individual Chess 2017
1531 Capablanca Memorial 2017
1530 Dutch Youth category D
1529 Dutch Cup final
1528 Croatian Cup 2017
1527 French Women Top 12
1526 Dutch last round
1525 Nakhchivan Open 2017
1524 Russian Higher League
1523 Russian Women Team 2017
1522 Russian Team Championship 2017
1521 Dutch regional final
1520 Dutch Youth Cm
1519 Dutch Youth Bm
1518 Dutch Youth Cj
1517 Dutch Youth Bj
1516 Dutch Youth Am
1515 Dutch Youth Aj
1514 Shamkir Chess 2017
1512 Poikovsky Karpov 2017
1511 Prinsenstad Easter tournament 2017
1510 Dutch Qualifier
1509 French Youth Chess 2017
1508 Grenke Chess Classic 2017
1507 Korchnoi Zurich Chess 2017
1506 Grenke Chess 2017
1505 European Women Chess 2017
1504 Dubai Open Tournament 2017
1503 US Women Chess 2017
1502 US Chess Championship 2017
1501 German Women Championship 2017
1500 Testmatch Lobron-Leenhouts
1499 2017 Women World Championship
1498 1st Montevideo Open 2017
1497 Gibraltar Chess 2017
1496 16th Marienbad Open 2017
1495 Tata Steel 2017
1494 Tata Steel B
1493 16th Prague Open 2017
1492 World Rapid 2016
1491 World Women Rapid 2016
1490 European Rapid 2016
1489 London Chess 2016
1488 Hainan 2016
1487 Ukrainian Chess Championship 2016
1486 Rome City 2016
1485 UT Dallas Fall Open
1484 FIDE Women Grand Prix 2016
1483 ECC 2016 (women)
1482 ECC 2016
1481 Texas Collegiate Super Finals
1480 Spice Cup 2016
1479 Karpov Timman
1478 Millionaire Chess 2016
1477 Jon Ludvid Hammer - Navara
1476 Tal Memorial 2016
1475 WYCC 2016 U16
1474 WYCC 2016 U18
1473 World Youth U18, U16, U14
1472 Dutch Competition 2016
1471 Chess Olympiad Germany
1470 Chess Olympiad Holland
1469 Chess Olympiad (Women) 2016
1468 Chess Olympiad 2016
1467 Dutch Championship Women 2016
1466 Dutch Championship 2016
1465 European Youth U10, U8
1464 European Youth U12
1463 European Youth U14
1462 European Youth U16
1461 European Youth U18
1460 Dutch Youth 2016
1459 World Junior 2016 (girls)
1458 World Junior 2016
1457 Andorra Open 2016
1456 Sinquefield Cup 2016
1455 Vlissingen Chess 2016
1454 Dutch Open 2016
1453 Turkish Super League 2016
1452 Chess Olympiad 2016 U16
1451 14th Dubai Juniors Chess Tournament
1450 Biel Chess 2016
1449 Poikovsky 2016
1448 Ding Liren vs Grischuk
1447 Lake Sevan 2016
1446 Gent Open 2016
1445 Leiden 2016
1444 Gelfand vs Inarkiev
1443 Bilbao Chess 2016
1442 Ikaros Chess 2016
1441 Gideon Japhet Memorial
1440 European Team Youth U18 Girls
1439 European Team Youth U18
1438 Najdorf Chess Festival
1437 Norwegian Chess 2016
1436 116th Swiss Chess Championship
1435 Amsterdam Science Park B, C, D
1434 Dortmund Chess 2016
1433 Amsterdam Science Park
1432 Dutch Qualifier
1431 Irish Chess Championship 2016
1430 1st Stars Cup
1429 Polugaevsky Memorial 2016
1428 Chengdu FIDE Women Grand Prix
1427 Ildar Raud Memorial 2016
1426 MTS Logistics Group Ephesus
1425 MTS Logistics Group Smyrna
1424 World Seniors 65+
1423 World Seniors 50+
1422 Vidmar Memorial 2016
1421 Russian Higher League (Women)
1420 Russian Higher League 2016
1419 HSG Open 2016
1418 Grand Chess Tour Belgium
1417 Russia China 2016
1416 Capablanca Memorial Premier Group
1415 Capablanca Memorial 2016
1414 Paris Grand Chess Tour blitz
1413 Paris Grand Chess Tour
1412 Viktor Korchnoi games
1411 Ortisei Open 2016
1410 Navara vs Rapport
1409 Portugese Masters 2016
1408 European Seniors Individual S65
1407 European Seniors Indiviual S50
1406 Bosna 2016
1405 Gareev Amsterdam blindfold simul
1404 French Top 12
1403 Asian Continental 2016
1402 Kurnosov Memorial
1401 Gashimov Memorial 2016
1400 EIWCC 2016
1399 Timur Gareev blindfold record
1398 Limburg Open 2016
1397 EICC 2016
1396 Nakhchivan Open
1395 Groningen Weekendtornooi
1394 Wunsiedel Open
1393 Dutch Cup Final
1392 Cetinje Open 2016
1391 Ding Liren vs Wesley So
1390 Kazakhstan Championship 2016
1389 Russian Higher League 2016
1388 Russian Team Championship 2016
1387 Dutch C Girls 2016
1386 Dutch C Youth 2016
1385 Dutch B Girls 2016
1384 Dutch B Youth 2016
1383 Dutch A Girls 2016
1382 Dutch A Youth 2016
1381 Kasparov vs USA
1380 Lviv Tradition (April)
1379 Slovenija Open
1378 Norway vs Sweden
1377 Russian Junior Chess 2016
1376 European Seniors S65
1375 European Seniors S50
1374 Norway Chess 2016 blitz
1373 FIDE Women GP Batumi 2016
1372 Norway Chess 2016
1371 US Chess Women 2016
1370 US Chess Championship 2016
1369 Serbian Individual 2016
1368 French Junior 2016
1367 Bangkok Chess 2016
1366 Dubai Chess 2016
1365 Colin Crouch Memorial
1364 Asian Nations Cup 2016 women
1363 Asian Nations Cup 2016
1362 Small Nations 2016
1361 Prinsenstad Toernooi B and C
1360 Prinsenstad Toernooi A
1359 Georgian Women Chess Championship 2016
1358 Faroese Championship 2016
1357 Altibox Norway Chess 2016 Qualifier
1356 Fagernes International
1355 84th St. Petersburg Women's Championship 2016
1354 89th St. Petersburg Finals 2016
1353 Grenke Chess Open 2016
1352 Azerbaijan Men's Championship 2016
1351 Azerbaijan Women's Championship 2016
1350 Romanian International Open 2016
1349 1st Mongolian Nations Women's Tournament 2016
1348 1st Mongolian Nations Tournament 2016
1347 Bank Lviv Open Chess Tournament
1346 UT Dallas Spring Break 2016
1345 Chebanenko Memorial 2016
1344 6th HDBank Cup International Open 2016
1343 Reykjavik Open 2016
1342 Candidates Chess 2016
1341 16th Mediterranean Flower Tournament
1340 Oxford vs Cambridge 2016
1339 48th Women's GM Tournament
1338 IMSA Elite Mind Games (Women's Basque Chess)
1337 IMSA Elite Mind Games (Basque Chess)
1335 IMSA Elite Mind Games (Blitz)
1334 IMSA Elite Mind Games (Women's Rapid)
1333 IMSA Elite Mind Games (Rapid)
1332 Pnamerican Women's Championship 2016
1331 2nd Lviv Tradition Chess Tournament 2016
1330 7th Manacor GM Chess Tournament 2016
1329 Women’s World Chess Championship Match 2016
1328 Croatian Women's Championship 2016
1326 Match Gledura - Jayaram 2016
1325 3rd Memory of Nebesna sotnya 2016 Rapid
1324 8th Batavia Blitz Tournament 2016
1323 Graz International Open 2016
1322 8th Batavia Chess Tournament 2016
1321 Hala February Festival
1320 Chess House GM 2016
1319 Nancy 2016
1318 Cappelle La Grande 2016
1317 Peruvian Women's Championship 2016
1316 Peruvian Men's Championship 2016
1314 Iran Women FIDE GP 2016
1313 Zurich Blitz Chess Challenge 2016
1312 Morozevich - Gelfand Zurich Challenge
1311 Zurich Chess Challenge 2016
1310 Bicontinental Match Hou Yifan - Cristobal Henriquez Villagra
1309 76th Noteboom Chess Tournament 2016
1308 21st HIT Open 2016
1307 6th Ferdowsi Open Tournament 2016
1306 Gibraltar Challengers B
1305 RSSU Chess Cup Moscow Open 2016
1304 IIFL Wealth 1st Mumbai Junior
1303 IIFL Wealth 1st Mumbai Open
1302 Karposh Open 2016
1301 1st Lviv Tradition Tournament 2016
1300 Gibraltar Challengers A
1299 Paracin Open 2016
1298 Croatian Individual Championship 2016
1297 Peru Grand Prix Final
1296 8th Chennai Open 2016
1295 Aeroflot Open 2016
1294 DIS 2016 Australian Women's Masters
1293 75th Georgian Championship 2016
1292 Tradewise Gibraltar Masters 2016
1291 Tata Steel Challengers 2016
1290 18th Dubai Tournament 2016
1289 In memory of Ivan Bukavshin
1288 Marienbad Open 2016
1287 ITT CXG Memorial Marcel Duchamp
1286 76th Armenian Championship
1285 82nd Brazil Absolute Championship
1284 14th Delhi International Open 2016
1283 6th Margaryan Memorial 2016
1282 Sam Sevian vs. Nils Grandelius
1281 Slobodan Martinovic Soca Memorial 2016
1280 25th Keres Memorial - ACP Open 2016
1279 2nd Zicosur Open 2016
1278 11th SDS Gelendzhik Classic 2016
1277 15th Prague Open 2016
1276 78th Tata Steel Chess Tournament 2016
1275 21st Bosnjaci Open 2016
1274 2016 Australian Chess Championship
1273 New Zealand Chess 2016
1272 27th Villa de Roquetas Open
1268 48th Greek Youth Championship U20
1267 Hastings Masters 2015-2016
1266 Pan-American Intercollegiate Championship 2015
1265 39th Zurich Christmas Open 2015
1264 4th Lorca Open 2015
1263 4th Al Ain Chess Classic 2015
1262 Match Tournament Nutcracker
1261 27th Carlos Torre Repetto Memorial
1260 18th Padova Chess Tournament
1259 Iranian Chess Championship Semifinal
1258 Russian Rapid Final 2015
1257 53rd Groningen Chess Festival
1254 2nd Sunway Sitges Chess Festival
1253 European Rapid Championship 2015
1252 European Blitz Championship 2015
1251 Australasian Masters GM Norm Invitational Tournament
1249 Alcossebre Masters Tournament 2015
1248 7th Penang Heritage City International Chess Open 2015
1247 WALTON Premier Division Chess League
1245 Russian Cup (Women) 2015
1244 Russian Cup 2015
1243 German Chess 2015
1241 Ukrainian Men's Championship 2015
1240 Turkish Chess Championship 2015
1239 75th Italian Chess Championship
1238 Stockholm Chess Challenge 2016
1237 2nd Austrian Bundesliga 2015/2016
1236 Heusenstamm Sparkassen Open 2015
1235 1st Patagonia Open Chess Tournament
1234 Myanmar International Open 2015
1233 1st China Chess Queen Tournament
1232 1st China Chess King Tournament
1231 Belgrade Trophy 2015
1230 FOA Rome 2015
1229 4th Yury Privalov Memorial 2015
1228 11th Governor's Cup Yugra 2015
1227 9th Figueira da Foz Chess Festival
1226 UT Dallas Fall
1225 4th Central Asia Chess Cup 2015
1223 IM Tournament Memorial Milutin Karaklajic
1222 GM Tournament Sumarice 2015
1221 20th Cultural Village Tournament 2015
1220 Portuguese Rapid Final 2015
1219 53rd Indian Premier Championship 2015
1218 Max Euwe Matches 2015
1217 2014/2015 Portuguese Final
1215 Philippine International Championship 2015
1214 25th FIDE World Seniors (Women) 50+
1213 25th FIDE World Seniors (Women) 65+
1212 25th FIDE World Seniors 50+
1211 25th FIDE World Seniors 65+
1210 3rd Srefidensi Chess Celebration
1209 Edmonton Invitational 2015
1207 Swedish Elite League 2015/2016
1206 Hou vs. Negi 2015
1205 Nakamura vs. Caruana 2015
1204 Qatar Masters 2015
1203 Saif Powertec 41st Bangladesh A Championship
1202 7th London Chess Classic
1200 ETCC (Women) Reykjavik 2015
1199 ETCC (Men) Reykjavik 2015
1198 19th Bad Wiessee Chess Tournament
1197 Norway Elite 2015-2016
1196 2015 British Rapidplay
1195 Ptuj Open 2015
1194 9th Kings Tournament 2015
1193 Magistral Ciutat de Barcelona 2015
1192 15th Sautron Open 2015
1191 6th Ibero-American Championship 2015
1190 8th Bilbao Masters 2015
1189 41st Guernsey Holiday Tournament
1186 WYCC 2015 - Girls U10
1185 WYCC 2015 - Open U10
1184 WYCC 2015 - Girls U12
1183 WYCC 2015 - Open U12
1182 WYCC 2015 - Girls U14
1181 WYCC 2015 - Open U14
1180 WYCC 2015 - Girls U16
1179 WYCC 2015 - Open U16
1178 WYCC 2015 - Girls U18
1177 WYCC 2015 - Open U18
1176 SPICE Cup 2015
1175 Haarlem Masters 2015
1174 European Club Cup (Women) Skopje 2015
1173 European Club Cup Skopje 2015
1172 41st Guernsey Chess Festival
1171 Guramishvili vs. Kazarian Unive Hoogeveen Match
1170 Van Foreest vs. Timman Unive Hoogeveen Match
1169 19th Hoogeveen Open Tournament
1168 Puerto Rico Championship 2015
1167 4th Memorial Oliver Gonzalez
1166 Xtracon GM Tournament 2015
1165 Millionaire Monday 2015
1134 Dutch Competition
1073 43rd Greek Team Championship
1072 Romanian Superliga 2015
1071 2nd Millionaire Chess 2015
1070 Georgian Club Championship 2015
1069 1st European Universities Chess Championship
1068 Croatian Men's Team Championship
1067 1st Stavropol Rapid 2015
1051 PokerStars Isle of Man 2015
1050 Mikhail Chigorin Memorial 2015
1049 Dutch NK Women Rapid
1048 Dutch NK Rapid
1047 Argentina Championship 2015
1046 Lev Gutman 70 GM Tournament
1045 Open Tatry 2015
1044 September Lviv Tradition 2015
1043 FIDE Womens Grand Prix Monaco 2015
1042 16th Poikovsky Karpov Tournament
1041 Satka Autumn 2015
1040 Baku Open 2015
1039 European Youth Chess Championship
1038 Bundesliga 2015/2016
1036 Memorial Maria Albulet 2015
1035 19th Cesenatico Open 2015
1034 FIDE World Chess Cup 2015
1033 15th Heraklion Open 2015
1032 Pyramiden Cup 2015
1031 FIDE World Championship Girls U20
1030 Portugal Open 2015
1029 Atlantis Open 2015
1028 3rd Golden Apricot Tournament
1027 World Blitz Championship 2015
1026 World Rapid Championship 2015
1025 17th Open Sants, Hostafrancs & La Bordeta
1024 Spanish Individual 2015
1023 76th Armenian Championship First League
1022 Serbian Team Women Championship 2015
1021 Serbian Team Championship 2015
1020 World Youth U16 Olympiad
1019 FIDE World Championship Boys U20
1018 VMCG Morning Tournament 2015
1017 22nd Abu Dhabi Masters 2015
1016 Spanish Women Championship 2015
1015 Spanish Honor Division 2015
1014 Stavropolsky Milk Factory Cup
1013 Brasschaat Chess Tournament 2015
1012 23rd Poznan Open 2015
1011 VMCG Chess Festival 2015
1010 Portuguese Top League 2015
1009 Leko - Li Chao Match 2015
1008 Asian Continental Women Blitz Championship 2015
1007 Asian Continental Blitz Championship 2015
1006 Colossus Chess Cup of Rhodes 2015
1005 2015 Asian Women's Rapid Continental
1004 2015 Asian Continental Rapid Tournament
1003 Kavkaz-Chess Blitz Tournament 2015
1002 4th Annual Washington International
1001 French Women 2015
1000 5th RTU Open 2015
999 2015 Spanish Team First Division
998 65th Russian Women's Superfinal 2015
997 68th Russian Superfinal 2015
996 8th Arad Open 2015
994 90th French Championship
992 Turkish Isbank League 2015
991 ONJK 2015
990 SDS-Narzan 2015
989 2015 Asian Women Continental
988 Russian Junior Team Champ 2015
987 2015 Asian Continental
986 HZ Chess Tournament 2015
985 Czech Open 2015
984 102nd British Chess Championship 2015
983 "4th ""Lviv Tradition"" tournament"
982 Turkish Premier League 2015
981 2015 Sinquefield Cup
980 Politken Cup 2015
979 Guam International 2015
978 Dutch Open 2015
977 38th Eastman Open 2015
976 33rd Andorra Open 2015
974 GM Gelfand vs. GM Ding
973 Minsk Open 2015
972 9th Leiden Chess Tournament 2015
971 25th Heart of Finland Tournament
970 17th Sant Marti Open 2015
969 OPorto Open 2015
968 2015 “Yin Zhou” Cup China-Russia (women)
967 2015 “Yin Zhou” Cup China-Russia
966 48th Biel/ Bienne GM Tournament
965 "10th Poti Festival ""Nana Aleksandria Cup 2015"""
964 2015 Swedish Championship GM-Group
963 5th Amsterdam Science Park - Group B
962 2015 Swedish Weekend - Group 2
961 2015 Swedish Weekend - Group 1
960 Swedish Master 2015
959 Swedish Elite Master 2015
958 Swedish U13 Championship 2015
957 Swedish U16 Championship 2015
956 Swedish Senior Championship 2015
955 Swedish Junior Championship 2015
954 38th Ikaros 2015 International Tournament
953 MetLife Warsaw Najdorf Festival 2015
952 5th Amsterdam Science Park 2015
951 Lake Sevan 2015
950 Sveshnikov - Karpov 2015
949 2015 Belgium Chess Championship
947 "4th Anogia Open ""Ideon Andro"" 2015"
946 8th Paleochora Open Tournament 2015
945 11th Gazi-Heraklion Open 2015
944 8th Sport Summer 2015
943 42nd Ram Ratna Women Challengers
942 Lev Polugaevsky Memorial 2015
941 2015 US Junior Closed Championship
940 6th Nongxin Cup Danzhou Masters
902 4th Sardaran Open 2015
857 49th Ilmar Raud Memorial 2015
856 Visma IM - Group B Tournament 2015
855 Visma IM Tournament 2015
854 Visma GM Tournament 2015
853 19th Pirc Open Maribor 2015
840 7th Lublin - Lviv Match 2015
838 Test
837 Russian Men's Higher League 2015
836 Russian Women's Higher League 2015
834 Portuguese Team Cup - Final Four
833 Silver Lake Chess Festival 2015
832 10th Edmonton International 2015
831 Dutch Women's Championship 2015
830 Dutch Men's Championship 2015
829 Hasselbacken Chess Open 2016
828 Karen Asrian Memorial 2015
827 45th Rilton Cup 2015
826 6th International Open Forni di Sopra 2015
825 Capablanca Memorial Premier Group 2015
822 Norway Chess blitz
821 10th Open Teplice 2015
820 Pula Open 2015
819 19th Voronezh FIDE Open 2015
818 David Navara vs. Wesley So
817 HSG Open 2015
816 2015 Portuguese Honor Tournament
815 Portuguese Masters 2015
814 7th International Open Capo d'Orso
813 6th ShakkiNet GM Tournament
812 Capablanca Memorial 2015
811 Utrecht Open B (OKU) 2015
810 Utrecht Open A (OKU) 2015
808 Norway Chess 2015
807 11th Asian Schools Championship 2015
806 French Top 12
805 Iasi Open 2015
804 1st Tortoreto Lido Tournament 2015
803 37th Nezhmetdinov Cup 2015
802 Nezhmetdinov Rapid Cup 2015
801 Arab Elite Championship 2015 - Kirsan Ilyumzhinov Cup
800 May Lviv Tradition 2015
799 Open Junior German Championship B
798 Open A German Junior Championship
797 German Youth Championship U18w
796 German Youth Championship U18
795 German Youth Championship U16w
794 German Youth Championship U16
793 German Youth Championship U14w
792 German Youth Championship U14
790 German Youth Championship U12
788 German Youth Championship U10
787 Chicago Open 2015
786 BPB Limburg Open 2015
785 24th Croatian Cup 2015
784 2015 Chinese Women's Championship
783 2015 Chinese Chess Championship
782 3rd Cesme Open 2015
781 2015 Czech Women's Championship
780 2015 Czech Men's Championship
779 13th World’s Youth Stars – Vanya Somov’s Memorial
778 16th EWCC 2015
777 1st Sivakasi Chess Sparklers (SCS) Tournament
776 Zone 3.1 Championship 2015
775 3rd Cup Svetozar Gligoric 2015
774 34th Zalakaros Chess Festival
773 4th Llucmajor Open 2015
772 19th Voronezh Master Tournament 2015
771 Deltalift Open 2015
770 Icelandic Championship 2015
769 American Continental Championship 2015
768 EnterCard Scandinavian Masters
767 International Open Tournament Petrovac 2015
766 Khanty-Mansiysk FIDE Grand Prix
765 Sygnity Ekstraliga Polish Team Championship
764 FIDE World School Championships 2015
763 African Individual Championship 2015
762 Nakhchivan Open 2015
761 2015 Russian Women's Team Championship
760 Russian High League 2015
759 Russian Premier League 2015
758 Queima das Fitas 2015
757 11th Copenhagen Chess Challenge 2015
756 47th CIS Master - 2015 Italian Team Championship
755 2015 Lithuanian Men's Championship
754 Garry Kasparov vs. Nigel Short
753 PCA World Championship 1993
752 Russian Championship Girls 2015
751 Greek championship 2015
750 4th European Small Nations Tournament
749 2015 Serbia Women's Championship
748 2015 Serbia Men's Championship
747 2015 Romania Women's Championship
746 2015 Romania Men's Championship
745 2015 Vietnam Women's Championship
744 2015 Vietnam Men's Championship
743 14th Open Heraklion Grand Prix 2015
741 1st Blau Open Calvia
740 Dortmund Chess 2015 LIVE!
739 Women Spring Chess Festival
738 JAPFA GM Tournament 2015
736 World Amateur Chess Championships 2015
735 15th Bangkok Chess Club Open 2015
734 IX Open Lugano 2015
733 15th European Senior Chess Championship
732 19th Neckar Open 2015
731 Philadelpia Open 2015
730 42nd La Roda (Albacete) Open
729 OGD Prinsenstad - Groups B, C, D
728 OGD Prinsenstad Tournament
727 O2C Doeberl Cup 2015
726 141st MGU Open 2015
725 88th Saint Petersburg Championship
724 Lithuanian Team Championship 2015
723 Skak DM 2015
722 Fagernes Chess International
721 140th MGU Open
720 Final Four 2015
719 Karposh Open 2015
718 Budimex Women’s Polish Championships
717 Lotto Polish Championships
716 March Lviv Tradition (IM Group)
715 Dubai Open 2015 LIVE
714 2015 World Women's Team Championship
713 World Team Chess Championship 2015 LIVE
712 2015 US Chess Championship LIVE
711 US Women Chess 2015 LIVE
710 Shamkir Chess 2015 LIVE
709 Aeroflot Chess 2015 LIVE
708 38th San Sebastian Open
707 2nd Kolkota GM Chess Tournament
706 1st Open Amic Hotels 2015
705 139th MGU Open 2015
704 Judt Polgar vs. French students
703 Copa Latinoamericana 2015
702 HD Bank 2015
701 Jersey Open 2015
700 9th Tashkent Open 2015
699 UT Dallas Spring
698 138th MGU Open 2015
697 Croatian Women's Championship
696 World Women Chess 2015
695 Reykjavik Open 2015
694 Central Serbia Open
693 Uruguay 2015
692 47th International Belgrade WGM Tournament
691 137th MGU Open Sofia 2015
690 6th Kuwait Rapid Chess Championship
689 Vladimir Petrov 2015 (rapid)
688 Vladimir Petrov Memorial (blitz)
687 Varsity Chess 2015
686 "2nd Blitz Tournament Memory of ""Nebesna sotnya"""
685 15th Mediterranean Flower 2015
684 India vs China
683 31st Cappelle-la-Grande Chess Open
682 15th Liberec Open 2015
681 "2nd International Chess Tournament Memory of ""Nebesna sotnya"""
680 3rd World Senior Team Championship 2015
678 Bunratty Weekender 2015
677 2nd Bunratty Classic 2015
676 136th MGU Open Sofia 2015
675 Graz Chess Open 2015
674 23rd Fajr International Tournament
672 2015 Batavia Blitz Tournament
671 7th Batavia Chess Tournament 2015
670 Kuwait Men's Championship 2015
669 Lilla Elite Hotels Open 2015
668 Elite Hotels Open Vaxjo 2015
667 75th Noteboom Weekend Tournament 2015
666 75th Noteboom Cup 2015
665 FIDE GP Tbilisi
664 Zurich Blitz
663 13th Khazar International Tournament 2015
662 Aarhus Chess House GM Tournament 2015
661 135th MGU Open Sofia 2015
660 18th International Open Lienz 2015
659 CJKS-Prime Distribution Group GM
658 134th MGU Open 2015
656 Tradewise Battle of the Sexes
655 20th Hit Open 2015
654 1st 4NCL FIDE Open
653 Moscow Open B - Women's Cup
652 Gibraltar Challengers B
651 Cup of Akim Pavlodar 2015
650 133rd MGU Open 2015
649 2015 Iranian Championship (Men's Final)
648 Moscow Open G – Students-grandmasters’ Cup of RSSU (women)
647 Moscow Open F – Students-grandmasters’ Cup of RSSU
646 Zurich Chess Challenge 2015
645 Grenke Chess Classic 2015
644 Moscow Open – 11th RSSU Chess Cup
643 "January ""Lviv Tradition"" 2015"
642 Gibraltar Challengers
641 Paracin Open 2015
640 Gibraltar Chess 2015
639 132nd MGU Open 2015
638 81st Brazil Championship 2015 - Final Stage
637 EICC 2015
636 14th Marienbad Open 2015
635 2015 Vladimir Dvorkovich Memorial
634 131st MGU Open Sofia 2015
633 Karpov vs. Morovic Match 2015
632 75th Armenian Championship 2015
631 81st Belarus Chess Championship 2015
630 Croatian Chess Championship
629 72nd Georgian Championship (Women) 2015
628 Tata Steel Challengers 2015
627 13th Parsvnath Chess Festival
626 24th Paul Keres Memorial 2015
625 Andranik Margaryan 2015
624 14th Prague Open 2015
623 2015 Azerbaijan Chess Championship
622 Tata Steel 2015
621 130th MGU Open 2015
620 Gelendzhik 2015
619 Arab Youth 2015
618 Bosnjaci Open 2015
614 Australian Chess Open 2015
613 26th International Open Roquetas de Mar
612 New Zealand Open 2015
611 7th Chennai Open Grandmaster Chess Tournament 2014
610 24th Annual North American Open 2014
609 38th Zurich Christmas Open
608 2014/2015 Hastings International Chess Congress
607 Planetwin 365 - All Stars 2014
606 4th Copa Latinoamericana 2014
605 2014 Pan-American Intercollegiate Team Championship
604 Lisbon Christmas Open 2014
603 44th Rilton Cup 2014
602 Shchelkunchik-2014
601 3rd Al Ain Chess Classic 2014
600 52nd University of Groningen Chess Festival
598 Carlos Torre Memorial 2014
597 129th MGU Open 2014
596 SportAccord WMG Basque (w)
595 SportAccord WMG Basque (m)
594 Zadar Open 2014
593 17th Padova Chess Festival 2014
592 66th Montenegro Men's Championship
591 6th Penang Heritage City International 2014
590 SportAccord WMG Rapid (w)
589 SportAccord WMG Rapid (m)
588 SportAccord WMG Blitz (w)
587 SportAccord WMG Blitz (m)
586 Philippine International Championship 2014
585 Paraguay Absolute Championship 2014
584 128th MGU Open 2014
583 SIB - CMS 52nd National Premier Championship 2014
582 "2nd Cup ""Svetozar Gligoric"" 2014"
581 London FIDE Open
579 World Youth U-16 Olympiad 2014
576 Kuwait Society of Engineers International Chess Championship
575 13th Open Heraklion Grand Prix 2015
574 1st Chess Tournament Galaxy 2011
573 2nd Galaxy Open 2011
572 3rd Open Heraklion Chess Club 2011
571 4th Open Heraklion Grand Prix 2012
570 5th Open Heraklion Grand Prix 2012
569 6th Open Heraklion Grand Prix 2012
568 7th Open Heraklion Grand Prix 2013
567 8th Open Heraklion Grand Prix 2013
566 9th Open Heraklion Grand Prix 2013
565 10th Open Heraklion Grand Prix 2014
564 11th Open Heraklion Grand Prix 2014
563 12th Open Heraklion Grand Prix 2014
562 37th Greek Championship (Women)
561 64th Greek Chess Championship (Men)
560 6th London Chess Classic 2014
559 Basel Chess Festival 2015
558 African Zone 4.2 Cairo Women
557 African Zone 4.2 Cairo Open
556 Ciutat de Barcelona Promotional U12
555 Ciutat de Barcelona Promotional U10
554 Russian Superfinal (women) 2014
553 Russian Superfinal (men) 2014
552 28th Belgrade Trophy 2014
551 74th Italian Chess Championship 2014
550 8th Kings Tournament Romgaz 2014
549 2014 CCSCSL IM Invitational
548 2014 CCSCSL GM Invitational
547 Heusenstammer Schloss-Open 2014
546 Qatar Masters Open 2014
545 UT Dallas Fall FIDE Open
544 Austrian Bundesliga 2014/2015
543 Aronian - Nakamura Match
542 19th Magistral Ciutat de Barcelona 2014
541 2nd Behin Bazafarin Cup 2014
540 Sharjah - Capital of Islamic Culture Women
539 German Masters Women 2014
538 Sharjah - Capital of Islamic Culture 2014
537 Russian Cup (women)
536 Russian Cup Final
535 Mayor Cup Rapid tournament 2014
534 14th European Youth Rapid Superfinal
533 14th European Youth Rapid Team 2014
532 14th European Youth Rapid & Blitz 2014
531 WALTON Home Appliance Premier Division 2014
530 Remco Heite Open Tournament 2014
529 Remco Heite Invitational 2014
528 2014 Romanian Team Chess Championships
527 Mikhail Tal Memorial 2014
526 74th Ukrainian Women's Championship 2014
525 83rd Ukrainian Men's Chapionship 2014
522 2nd Durres Open 2014
521 Transatlantic Cup Svetozar Gligoric 2014
520 10. Governor's Cup Yugra 2014
519 Turkish Chess Championship 2014
518 First Venezuelan Presidential Cup
517 NOR Elite Team Championship 2014-2015
516 Match Iturrizaga vs. Shirov
515 3rd Yury Privalov Memorial 2014
514 2014 Portuguese Supercup
513 Portuguese Classical Chess Circuit - Final
512 2014 Chess World Cup Zonal 3.5
511 41st Indian Women Premier Championship
510 18th OIBM Chess Tournament 2014
509 14th Sautron Chess Open 2014
508 American Continental Championship 2014
507 40th Guernsey Open 2014
506 Carlsen - Anand 2014
505 Schachbundesliga 2014/15
504 """Tashir"" Tigran Petrosian Memorial 2014"
503 Spice Cup 2014
502 FIDE Grand Prix Tashkent 2014
501 Chigorin Memorial 2014
500 18th Corsican Circuit 2014
490 European Youth Championships U10 & U12
489 European Youth Championship U14, U16 & U18
488 European Youth Championship U8
487 Larsen Memorial 2014
486 Millionare Open
485 Xtracon Grand Master 2014
484 Unive Hoogeveen Open 2014
483 Unive Hoogeveen Matches 2014
482 Millionaire Chess Tournament
481 World Girls U20 Chess Championship 2014
480 Croatian League 2014
479 Isle of Man International 2014
478 Kolomenskaya versta 2014
477 Hong Kong Open 2014
476 24th World Senior Chess Championships Women 50+ & 65+
474 24th World Senior Chess Championships Senior 65+
473 24th World Senior Chess Championships Senior 50+
472 Laznicka - Rapport
471 Oslo Chess International 2014
470 Moscow Team Championship 2014
469 114th Swiss Championship 2014
468 Georgian Club Championship
467 World Junior Chess Championship 2014
466 FIDE Grand Prix Baku 2014
465 40th Berger Paints Bangladesh A 2014
464 Shirov vs Sveshnikov
463 Satka Autumn 2014
462 Durban Open
461 WYCC U10 and U8
460 World Youth U12 Durban 2014
459 World Youth U14 Durban 2014
458 World Youth U16 Durban 2014
457 World Youth U18 Durban 2014
456 Gunja Open Humanitarian Rapid 2014
455 Central Serbia First Division
454 Azuqueca Open
453 Baku Open 2014
452 7th Masters Final Bilbao
450 ECCC Bilbao 2014 (Women)
449 ECCC Bilbao 2014 (Men)
448 10. Zudov Memorial 2014
447 4. Mohamed Slama Memorial
446 7. Maria Albulet Memorial 2014
445 Portuguese Absolute Championship
444 12. Amantea Open 2014
443 Nona Gaprindashvili Cup
442 Skovbo GM 2014 (KKSA)
441 Moscow blitz
440 9th Mediterranean Championships
439 ECO cup
438 Grenke Chess Classic 2014
437 Division de Honor
436 Serbian First League for Women
435 Serbian First League for Men
434 79. Absolute Championship of Spain
433 Sinquefield Cup 2014
432 75. Armenian Men's Championship
431 Yaroslav The Wise 2014
430 FIDE Women's Grand Prix, Sharjah, UAE
429 Stockholm Open 2014
428 21. Abu Dhabi Masters Tournament
427 Schwarzacher Open 2014
425 13th World University Championship
424 Turkish Super League 2014
423 56th Portuguese Team Championship
422 22nd Nikaia Open 2014
421 Nimes Open-C 2014
420 FRA-ch Women 2014
419 FRA-ch 2014
418 4th Split Open 2014
417 Riga Chess Open 2014
416 ZMDI Open 2014
415 22nd Canakkale Troya Festival 2014
414 Anogia Open
413 13th Charleroi Open 2014
412 16th Lake Sevan Tournament 2014
411 Tromso Olympiad Women (top)
408 Tromso Olympiad Men (top)
407 5th Iberoamerican Championship 2014
406 Dutch Open Championship 2014
405 Politiken Cup 2014
404 Paleochora Chess Tournament 2014
403 British Chess Championship 2014
402 32nd Andorra Open 2014
401 2nd Gideon Japhet Memorial - Gelfand vs. Svidler
400 Macedonian Team Championship 2014
399 2nd Gideon Japhet Memorial Open Chess Tournament 2014
398 Minsk Open 2014
397 MetLife Warsaw Najdorf Festival 2014
396 Schack-SM 2014
395 WSTCC Vilnius 2014
394 Norway National Tournament 2014
393 8th Leiden Chess Tournament 2014
392 47th Biel/ Bienne Chess Tournament
391 42nd Sparkassen Chess Meeting
390 9th Poti Chess Festival
389 24th Heart of Finland Open
388 ACP Golden Classic Bergamo 2014
357 37th Ikaros Chess Tournament
356 Belgian Championship 2014
345 2014 International Star Mixed Pair
343 6th Rethymno Chess Tournament
321 Benasque Chess Tournament 2014
300 Amsterdam Science Park - Groups B, C, D
299 4th Amsterdam Science Park - Group A
280 2014 Opatija Chess Festival
279 42nd World Chess Open
268 Sharjah Rapid Championship 2014
267 4th Lev Polugaevsky Memorial 2014
256 Commonwealth Championship 2014
235 48th Ilmar Raud Memorial 2014
234 Dutch Championship for women
233 Dutch Championship 2014
212 HMC Den Bosch - De Toren Arnhem
211 HMC Den Bosch - Elite CUP
210 2nd Jaen Chess Festival 2014
197 Greek Youth Championships 2014
196 32nd Greek Team Cup
195 42nd Greek Team Championship
194 22nd Montcada Open 2014
193 Visma Chess Tournament
192 5th Hainan Danzhou GM 2014
191 Ellivuori Chess Tournament 2014
190 Asian Club Cup 2014
189 First Turkish Chess League
188 2014 U.S. Junior Championship
187 9th Edmonton Chess Festival
186 HSG Open 2014
185 HMC Calder Cup 2014
184 Israeli Men Championship 2014
183 "7th Festival ""Sport Summer 2014"""
181 ICCD World Deaf Team Championship
180 World Blitz (2)
179 Lopota Women's Grand Prix
178 2nd Golden Apricot Tournament
177 7th Annual Karen Asrian Memorial
176 5th Forni di Sopra 2014
175 Open Teplice 2014
174 2nd Cesme Open 2014
173 Alekhine Memorial 2014
172 World Blitz 2014
171 World Rapid 2014
170 Hungary-Poland (Women) friendly match
169 5th ShakkiNet Tournament
168 Poland - Hungary friendly match
167 Pula Open 2014
166 Nakamura - Navara
165 Baltic Cup 2014
164 BPB Limburg Open 2014
163 ESCC 2014
162 Whitsun IM 2014
161 Whitsun Grandmasters 2014
160 64th Russian Championship (Women)
159 67th Russian Championship 2014
158 MIE Rapid
157 Norway Chess Blitz
156 Deltalift Open – Inbjudan 2014
155 Nezhmetdinov Rapid Cup 2014
154 8th Wunsiedel Chess Festival 2014
153 Open Liburnija 2014
152 Open Orlova 2014
151 GM Orlova 2014
150 France Top-12
149 Attica Cup - Final Four 2014
148 36th Nezhmetdinov Cup 2014
147 Iceland (Challengers) 2014
146 Asian Nations Cup (Women) 2014
145 Asian Nations Cup 2014
144 Icelandic Championship 2014
143 Glenco Chess 2014
140 33rd Zalakaros Festival
139 Norway Chess 2014
138 Croatian Cup 2014
137 22nd Sigeman Tournament 2014
136 3rd Open Llucmajor 2014
135 6th Lublin Rapid Match 2014
134 French Top-12 Females 2014
133 ARG Women Championship 2014
130 Poikovsky 2014
129 US Women's Championship 2014
128 Carlsen vs Norway
127 Capablanca Memorial 2014
126 Tschaturanga Open 2014
125 Iasi Open 2014
124 Kazakhstan Chess Championship
123 6th Lublin Festival 2014
122 US Championship 2014
121 4th China Women Masters
120 Nakhchivan Open 2014
119 Estonian Women Championship
118 Estonian Chess Championship
117 Lithuania Chess Championship
116 Latvian Women Championship
115 Latvian Individual Championship
114 Dhamso International 2014
113 Italian Team Championship
112 Romanian Women Championship
111 Romanian Championship Open
110 2014 Capablanca Open
109 World Women Blitz
108 Mitropa Cup 2014
107 Sydney International Open
106 Women World Rapid
105 Gashimov B
104 Asian Women 2014
103 OGD Prinsenstad Tournament
102 Gashimov Memorial 2014
101 Russian Championship Girls
100 Russian Championship Juniors
99 Doeberl Cup 2014
98 Asian Open 2014
97 Chess Ladies Vienna
95 """Marcel Duchamp"", Argentina"
94 Fagernes Chess International
93 SKAK DM 2014
92 San Sebastian 2014
91 Bangkok Chess Club Open 2014
90 Larnaca 2014
89 WGP 14
88 KL Chess Open 2014
87 US College Final Four 2014
86 Serbian Championship 2014
85 Russian Team 2014
84 Russian Team (women)
83 Dubai 2014
82 Krk 2014
81 Uruguay Championship
78 Cebanenco 2014
77 Karpos 2014
76 Serbian (women)
75 Poland (Women)
74 Poland 2014
73 Railway Open
72 Greek (Women)
71 Greek Champ
70 WCCA 2014
69 Candidates 2014
66 HD Bank Cup
65 UT Dallas
64 Friendly
62 Festa de Uva
60 Reykjavik 2014
59 Belgrade WGM
58 Cappelle 2014
57 EICC 2014
56 Chile 2014
55 Mediterranean 2014
54 Georgian (women)
53 Graz 2014
51 Nordic 2014
50 Bronstein 2014
49 TCEC Stage 1a
48 Croatian Champ
47 GibraltarCh B
46 Moscow (women)
45 Moscow Rapid
44 Zurich Blitz
43 Georgian Champ
42 Gibraltar Simul
40 Gibraltar Challengers
39 Zurich 2014
38 Moscow Open 2014
37 TGCF 2014
35 V. Dvorkovich 2014
34 ARM Championship 2014
33 Tata Challengers
32 Tata Masters 2014
31 Margaryan Memorial
30 UAE 2014match
29 PanAm 2013
28 Karpov - Timman
27 WYCC U18 (girls)
26 WYCC U18
25 WYCC U16
24 Groningen 2013
23 WYCC U10 (girls)
22 WYCC U12 (girls)
21 WYCC U14 (girls)
20 WYCC U14
19 WYCC U12
18 WYCC U10
17 WYCC U8 (boys and girls)
16 WYCC (top games)
15 Padova 2013
14 WMG Basque
13 LCC 2013
12 Pro-Celebrity Cup
11 WMG blitz (m)
10 WMG blitz (w)
9 WMG rapid (w)
8 WMG rapid (men)
7 Women's Invitational
6 London Open
5 HCC 2013
4 Dubov - Shirov 2013
3 WCTC
2 FWCM2013

Tags: